Formalne połączenie z Grupą Brokerską Quantum

2 stycznia 2023

Szanowni Państwo,

W dniu 2 stycznia 2023 nastąpiło formalne połączenie MRC Broker Sp. z o.o z Grupą Brokerską Quantum Sp. z o.o. W związku z tym od ww. daty MRC Broker staje się przedstawicielstwem Grupy Brokerskiej Quantum w Poznaniu i pod tą marką będzie dalej kontynuować obsługę klientów.

Połączenie – co oznacza dla Partnerów?

Fuzja prawna oznacza, że wszystkie prawa i obowiązki MRC Broker przechodzą na spółkę przejmującą – Grupę Brokerską Quantum Sp. z o.o. Wszystkie umowy, zlecenia brokerskie, jak i udzielone pełnomocnictwa obowiązują bez zmian, zgodnie z ich warunkami, na zasadzie kontynuacji. Partnerzy biznesowi nie muszą podejmować w związku z tym żadnych działań. Dotychczasowym Partnerom obsługę zapewnią ci sami co do tej pory brokerzy ubezpieczeniowi.

Połączenie MRC Broker z Grupą Brokerską Quantum to przede wszystkim szansa na szybszy rozwój i podniesienie naszych usług na jeszcze wyższy poziom. Kompetencje i talenty obu firm, świetnie się uzupełniają. Dysponując zespołem prawie 80 specjalistów, będziemy w stanie zapewnić kompleksową opiekę najlepszej klasy ekspertów, mających doświadczenie w różnego typu ryzykach ubezpieczeniowych.

Grupa Brokerska Quantum z dniem 2 stycznia 2023 przejęła wszystkie prawa i obowiązki MRC Broker wynikające z umów zawartych z klientami i podmiotami współpracującymi. W związku z tym MRC Broker Sp. z o.o. zostaje wykreślone z Krajowego Rejestru Sądowego.
Prosimy o uwzględnienie faktu połączenia ww. spółek we wszystkich dokumentach wystawianych dotychczas dla MRC Broker Sp. z o.o. (m. in. faktury VAT) począwszy od dnia 2 stycznia 2023 r. i posługiwanie się następującymi danymi:

1. Firma (nazwa): Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.
2. Nr KRS: 0000116725
3. NIP: 7251688546
4. REGON: 472019347
5. Adres: Prezydenta Gabriela Narutowicza 48, 90-135 Łódź

Kontakt z Brokerami nie ulegnie zmianie: aktywne pozostają telefony, adresy ogólne i imienne. Od dzisiaj zachęcamy również do kontaktu na adresy mailowe Grupy Brokerskiej Quantum (imię.nazwisko@quantum-broker.pl).

Konsekwencją połączenia jest zmiana dotychczasowego administratora danych osobowych. Z dniem 2 stycznia 2023 r. Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. stała się administratorem danych osobowych, których administratorem był dotychczas MRC Broker Sp. z o.o. Zmiana administratora nie wpływa na zakres świadczonych dla Państwa usług, ani na przysługujące Państwu prawa. Z pełną informacją dotyczącą szczegółowych zasad oraz celów przetwarzania Państwa danych osobowych można zapoznać się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie https://www.quantum-broker.pl/firma/ochrona-danych/

Zapraszamy na stronę Grupy Brokerskiej Quantum – https://www.quantum-broker.pl/ 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

wróć

Aktualności

  • Szanowni Państwo, W dniu 2 stycznia 2023 nastąpiło formalne połączenie MRC Broker Sp. z o.o z Grupą Brokerską Quantum Sp. z o.o. W związku z…
  • Szanowni Państwo, już na początku stycznia 2023 roku nastąpi formalne połączenie MRC Broker Sp. z o.o. z Grupą Brokerską Quantum Sp. z o.o. Od tego…
  • W związku z intensywnym rozwojem i realizacją nowych projektów MRC Broker Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy na stanowisko Broker ubezpieczeniowy Miejsce pracy:…

Zaufali nam

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji