1 czerwca 2017

MRC Broker wziął udział w uroczystym otwarciu odbudowanego zakładu produkcyjnego

Miło nam poinformować, że w dniu 31 maja br. nasi przedstawiciele- Kierownik Działu Likwidacji Szkód Dariusz Ciozda i Doradca ds. ubezpieczeń Wojciech Kowalczewski uczestniczyli w uroczystym otwarciu ocynkowni odbudowanej przez naszego Klienta po pożarze. Środki uzyskane w ramach wynegocjowanego przez MRC Broker programu ubezpieczenia pozwoliły na odtworzenie mienia po szkodzie, a także zabezpieczyły inne koszy niezbędne dla utrzymania ciągłości operacyjnej Klienta po dużym zdarzeniu losowym.

Proces obsługi roszczenia był kompleksowo prowadzony przez Dział Likwidacji Szkód MRC Broker.

W trakcie uroczystości zostaliśmy mile zaskoczeni otrzymanym listem gratulacyjnym i specjalnymi publicznymi podziękowaniami ze strony Zarządu.

20 lutego 2017

Szkolenie „Ubezpieczenie ryzyk budowlano-montażowych oraz ograniczenie ryzyk i szkód w ramach prowadzonych działań budowlano-montażowych”.

Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż 11 kwietnia 2017 i 18 kwietnia 2017 MRC Broker organizuje szkolenie pt. „Ubezpieczenie ryzyk budowlano-montażowych oraz ograniczenie ryzyk i szkód w ramach prowadzonych działań budowlano-montażowych”.

Szkolenie skierowane jest dla inżynierów budownictwa, a także specjalistów, koordynatorów  działów finansowych i controllingowych odpowiedzialnych za politykę ubezpieczeniową i zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie.

Ramowy program szkolenia przewiduje następujące bloki tematyczne:

1)      Kontrakt budowlano-montażowy

2)      Szkody „w kontrakcie”/”w mieniu istniejącym”

3)      Odpowiedzialność cywilna wykonawcy

4)      Ubezpieczenie kontraktu budowlano-montażowego – co można ubezpieczyć

5)      Kontrakty FIDIC a ubezpieczenie

6)      Studium przypadku

7)      Podsumowanie – na co należy zwracać szczególną uwagę (umowy, ryzyka, wyłączenia z ubezpieczeń)

Udział w szkoleniu jest płatny. Bliższych informacji udziela Justyna Nieboj, tel. 61 844-1003, e-mail ubezpieczenia@mrcbroker.pl

29 stycznia 2017

Rozpoczynamy cykl audytów programów ubezpieczeniowych dla członków Wielkopolskiej Izby Budownictwa

W lutym 2017 r. rozpoczęliśmy nowy etap we współpracy z Wielkopolską Izbą Budownictwa. Wychodząc naprzeciw istniejącym potrzebom realizujemy cykl audytów umów ubezpieczeniowych dla członków Izby.

Wykorzystanie naszego wieloletniego doświadczenia przy zabezpieczaniu procesów budowlanych pozwala na skuteczną weryfikację poprawności zawartych umów. Zakres audytu obejmuje nie tylko identyfikację luk w pokryciu ubezpieczeniowym i sprawdzenie kosztu, ale również propozycje działań naprawczych.

Podmioty zainteresowane audytem zachęcamy do kontaktu z Panem Tomaszem Antoniukiem, tel. 601 743 839, email: tomasz.antoniuk@mrcbroker.pl

19 sierpnia 2015

Projekt B2B finansowany w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka

Informujemy, że Marcinkowski Broker sp. z o.o. zrealizował projekt: „Wdrożenie innowacyjnego systemu B2B opartego na elektronicznym przepływie i wymianie 4 swobód: danych, dokumentów, pracy i płatności oraz zarządzania informacją ubezpieczeniową w firmie Marcinkowski Broker Sp. z o.o.”
– nazwa beneficjenta: Marcinkowski Broker Sp. z o.o.
– okres realizacji: 2013-2015

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

eu

3 grudnia 2014

Zapytanie ofertowe nr 06/2014

Zapytanie ofertowe nr 06/2014
Dotyczy: zaprojektowania, wykonania, dostarczenia i wdrożenia kompleksowego systemu informatycznego zarządzania kancelarią brokerską, umożliwiającego komunikację biznesową w modelu B2B, zwanego dalej systemem B2B.

Pełna treść zamówienia (PDF)

24 października 2014

MRC Broker na Wielkopolskiej Gali Budownictwa

Z okazji Dnia Budowlanych 2014 mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w gali Wielkopolskiej Izby Budownictwa

1 października 2014

Nasza publikacja w kwartalniku Wielkopolskiej Izby Budownictwa

W numerze 37 kwartalnika Wielkopolskiej Izby Budownictwa ukazały się dwa artykuły Eksperta ds. ubezpieczeń technicznych i OC Dariusza Rosady dotyczące wypełnienia obowiązku ubezpieczenia zawartego w warunkach kontraktowych FIDIC.

Z publikacją można zapoznać się tutaj.

1 października 2014

Pracownik MRC uzyskał certyfikat The Institute of Risk Management

Miło nam poinformować, że Specjalista ds. ubezpieczeń Tomasz Jackowski uzyskał Międzynarodowy Certyfikat w Zarządzaniu Ryzykiem poprzedzony złożeniem pisemnego egzaminu The Institute of Risk Management w Londynie.

27 sierpnia 2014

MRC pozyskał dofinansowanie z UE

Informujemy, że Marcinkowski Broker pozyskał w ramach dz. 8.2 PO IG dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na projekt „Wdrożenie innowacyjnego systemu B2B opartego na elektronicznym przepływie i wymianie 4 swobód: danych, dokumentów, pracy i płatności oraz zarządzania informacją ubezpieczeniową w firmie Marcinkowski Broker sp. z o.o.

27 sierpnia 2014

Rebranding firmy

Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować nowe logo i nową markę pod jakimi będzie działać od teraz nasza firma. Od 15 lat zapewniamy Klientom najwyższy standard usług doradczych w zakresie ubezpieczeń. Obserwujemy zachodzące wokół zmiany – w biznesie, technologiach, zagrożeniach na jakie są narażeni nasi Klienci –  i wiemy, że aby dotrzymać im tempa, również musimy się zmieniać. Ewoluujemy, dostosowujemy się do nowych warunków i stawiamy czoła nowym wyzwaniom.

Rebranding jest elementem naszej nowej strategii. Celem zmiany logo i nazwy firmy jest budowa silnej, rozpoznawalnej na rynku ubezpieczeń marki, przy zachowaniu dotychczasowego, wysokiego poziomu usług.

Aktualności

  • Miło nam poinformować, że w dniu 31 maja br. nasi przedstawiciele- Kierownik Działu Likwidacji Szkód Dariusz Ciozda i Doradca ds. ubezpieczeń Wojciech Kowalczewski uczestniczyli w…
  • Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż 11 kwietnia 2017 i 18 kwietnia 2017 MRC Broker organizuje szkolenie pt. „Ubezpieczenie ryzyk budowlano-montażowych oraz ograniczenie ryzyk i szkód w ramach…
  • W lutym 2017 r. rozpoczęliśmy nowy etap we współpracy z Wielkopolską Izbą Budownictwa. Wychodząc naprzeciw istniejącym potrzebom realizujemy cykl audytów umów ubezpieczeniowych dla członków Izby.…

Zaufali nam

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji