29 lipca 2019

Pracownik MRC BROKER doktorem!

Z przyjemnością informujemy, że Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych i OC Aleksandra Hęćka-Sadowska po pozytywnej obronie uznanej za wyróżniającą rozprawy pt. „Ubezpieczeniowe metody finasowania realizacji ryzyka środowiskowego przedsiębiorstw w Polsce” uzyskała stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse. Dr Aleksandra Hęćka-Sadowska posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania ryzykiem środowiskowym, dlatego też wszystkich zainteresowanych współpracą w tym obszarze zachęcamy do kontaktu.

25 kwietnia 2019

MRC BROKER oficjalnym partnerem na Kongresie Kadry

W dniach 14 i 15 maja 2019r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się XXIX Kongres Kadry poświęcony tematyce Pracowniczych Planów Kapitałowych. W przededniu wejścia w życie PPK dla firm zatrudniających powyżej 250 pracowników organizatorzy Kongresu chcą przybliżyć szanse i wyzwania związane z ich wdrożeniem i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. W dyskusji o możliwościach i wyzwaniach dotyczących PPK wezmą udział eksperci rynku pracy, eksperci pracowniczych programów emerytalnych, przedstawiciele instytucji finansowych oraz praktycy HR. Bliższe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: https://ppk.kongreskadry.pl/.

MRC BROKER jest oficjalnym partnerem Kongresu. Ponadto w drugim dniu wydarzenia swoje wystąpienie ma zaplanowane nasz Prezes Patrycjusz Marcinkowski.

24 kwietnia 2019

Porozmawiajmy o praktycznej stronie wdrożenia PPK

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach związanych z wdrożeniem PPK, których MRC BROKER jest współorganizatorem, tj.:

  • 07.05.2019r. – Prezes Patrycjusz Marcinkowski w czasie śniadania biznesowego organizowanego wraz z HBR Polska oraz ICAN Institute opowie o metodach sprawnego wdrożenia PPK w przedsiębiorstwie. Zapisy na webinarium dostępne pod linkiem: https://webinar.hbrp.pl/ppk/. Bliższe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: https://sniadanie.hbrp.pl/ppk/.
  • 09.05.2019r. – w siedzibie poznańskiego oddziału Bigram (budynek Delty, Poznań ul. Towarowa 35) odbędzie się spotkanie pt. „Praktyczna strona wdrożenia pracowniczych planów kapitałowych”. Przyjmujemy zgłoszenia do udziału ww. wydarzeniu, do którego gorąco zachęcamy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z Panem Tomaszem Antoniukiem (tomasz.antoniuk@mrcbroker.pl).

24 kwietnia 2019

Śniadanie biznesowe z PPK

W dniu 19.03.2019r. w Warszawie wraz z Harvard Business Review Polska oraz ICAN Institute współorganizowaliśmy śniadanie biznesowe, którego celem było przybliżenie tematu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Prezes Patrycjusz Marcinkowski opowiadał o głównych wyzwaniach jakie stawia przed przedsiębiorcami konieczność spełnienia obowiązku ustawowego wynikającego z PPK.

Relacja ze spotkania: https://www.hbrp.pl/b/pracownicze-plany-kapitalowe—wyzwanie-dla-pracodawcow-relacja/P18vPjAha

 

1 czerwca 2017

Uroczyste otwarcie odbudowanego po szkodzie zakładu produkcyjnego

Miło nam poinformować, że w dniu 31 maja 2017r. uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu ocynkowni odbudowanej przez naszego Klienta po pożarze. Środki uzyskane w ramach wynegocjowanego przez MRC BROKER programu ubezpieczenia pozwoliły na odtworzenie mienia po szkodzie, a także zabezpieczyły inne koszy niezbędne dla utrzymania ciągłości operacyjnej Klienta po dużym zdarzeniu losowym. Proces obsługi roszczenia był kompleksowo prowadzony przez nasz Dział Likwidacji Szkód.

W trakcie uroczystości zostaliśmy mile zaskoczeni otrzymanym listem gratulacyjnym i specjalnymi podziękowaniami ze strony Zarządu.

20 lutego 2017

Szkolenie „Ubezpieczenie ryzyk budowlano-montażowych oraz ograniczenie ryzyk i szkód w ramach prowadzonych działań budowlano-montażowych”.

Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż 11 kwietnia 2017 i 18 kwietnia 2017 MRC Broker organizuje szkolenie pt. „Ubezpieczenie ryzyk budowlano-montażowych oraz ograniczenie ryzyk i szkód w ramach prowadzonych działań budowlano-montażowych”.

Szkolenie skierowane jest dla inżynierów budownictwa, a także specjalistów, koordynatorów  działów finansowych i controllingowych odpowiedzialnych za politykę ubezpieczeniową i zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie.

Ramowy program szkolenia przewiduje następujące bloki tematyczne:

1)      Kontrakt budowlano-montażowy

2)      Szkody „w kontrakcie”/”w mieniu istniejącym”

3)      Odpowiedzialność cywilna wykonawcy

4)      Ubezpieczenie kontraktu budowlano-montażowego – co można ubezpieczyć

5)      Kontrakty FIDIC a ubezpieczenie

6)      Studium przypadku

7)      Podsumowanie – na co należy zwracać szczególną uwagę (umowy, ryzyka, wyłączenia z ubezpieczeń)

Udział w szkoleniu jest płatny. Bliższych informacji udziela Justyna Nieboj, tel. 61 844-1003, e-mail ubezpieczenia@mrcbroker.pl

29 stycznia 2017

Rozpoczynamy cykl audytów programów ubezpieczeniowych dla członków Wielkopolskiej Izby Budownictwa

W lutym 2017 r. rozpoczęliśmy nowy etap we współpracy z Wielkopolską Izbą Budownictwa. Wychodząc naprzeciw istniejącym potrzebom realizujemy cykl audytów umów ubezpieczeniowych dla członków Izby.

Wykorzystanie naszego wieloletniego doświadczenia przy zabezpieczaniu procesów budowlanych pozwala na skuteczną weryfikację poprawności zawartych umów. Zakres audytu obejmuje nie tylko identyfikację luk w pokryciu ubezpieczeniowym i sprawdzenie kosztu, ale również propozycje działań naprawczych.

Podmioty zainteresowane audytem zachęcamy do kontaktu z Panem Tomaszem Antoniukiem, tel. 601 743 839, email: tomasz.antoniuk@mrcbroker.pl

19 sierpnia 2015

Projekt B2B finansowany w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka

Informujemy, że Marcinkowski Broker sp. z o.o. zrealizował projekt: „Wdrożenie innowacyjnego systemu B2B opartego na elektronicznym przepływie i wymianie 4 swobód: danych, dokumentów, pracy i płatności oraz zarządzania informacją ubezpieczeniową w firmie Marcinkowski Broker Sp. z o.o.”
– nazwa beneficjenta: Marcinkowski Broker Sp. z o.o.
– okres realizacji: 2013-2015

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

eu

3 grudnia 2014

Zapytanie ofertowe nr 06/2014

Zapytanie ofertowe nr 06/2014
Dotyczy: zaprojektowania, wykonania, dostarczenia i wdrożenia kompleksowego systemu informatycznego zarządzania kancelarią brokerską, umożliwiającego komunikację biznesową w modelu B2B, zwanego dalej systemem B2B.

Pełna treść zamówienia (PDF)

24 października 2014

MRC Broker na Wielkopolskiej Gali Budownictwa

Z okazji Dnia Budowlanych 2014 mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w gali Wielkopolskiej Izby Budownictwa

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych i OC Aleksandra Hęćka-Sadowska po pozytywnej obronie uznanej za wyróżniającą rozprawy pt. „Ubezpieczeniowe metody finasowania realizacji ryzyka…
  • W dniach 14 i 15 maja 2019r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się XXIX Kongres Kadry poświęcony tematyce Pracowniczych Planów Kapitałowych. W przededniu wejścia…
  • Zapraszamy do udziału w wydarzeniach związanych z wdrożeniem PPK, których MRC BROKER jest współorganizatorem, tj.: 07.05.2019r. – Prezes Patrycjusz Marcinkowski w czasie śniadania biznesowego organizowanego…

Zaufali nam

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji